درباره ما

توزیع کتاب جم در سال 1382  تاسیس و با هدف کمک به فرهنگ کتاب و کتابخوانی و رشد و اعتلای سطح مطالعه کشور به صورت تخصصی وارد حوزه توزیع و نشر کتاب های کمک آموزشی،عمومی و کودک،بازی های فکری  گردید.

همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت ‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم و با توسعه اینترنت روش‌های خرید به کلی دگرگون شده است

ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است و امروز دیگر، افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا ، دیگر کمتر کسی برای تهیه کالا مورد نیاز خود ، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

با توجه به نیاز جامعه با تاسیس فروشگاه اینترنتی کتاب جم ، عموم مردم از جمله دانش آموزان ، داوطلبان کنکور ، مشاوران، معلمان و مدیران آموزشی به مجموعه مشتریان کتاب جم پیوسته اند.

اهداف سایت کتاب جم :

کاهش هزینه‌های توزیع
ارائه کالا با قیمت مناسب
دقت بیشتر در کنترل کیفیت
کاهش هزینه‌های تردد درون‌شهری
صرفه‌جویی در زمان خرید شهروندان
کاهش حجم ترافیک
کاهش آلودگی‌های محیط زیست

در حال حاضر مجموعه کتاب جم با بیش از نزدیک به دو دهه تجربه در امر کتاب های کمک آموزشی،کنکوری  و درسی ، کتاب های عمومی و کتاب های کودک و بازی های فکری ، محصولات و فیلم های آموزشی امکان خرید حضوری و آنلاین به همراه ارسال رایگان کتاب در محل همراه با تخفیفات استثنایی را در اختیار مشتریان خود قرار میدهد .