قوانین و روش های بازگرداندن کالا

1. تمامی محصولات فروشگاه کتاب جم از نظر سلامت فیزیکی تضمین شده میباشند و چنانچه محصولی دارای عیب ظاهری و چاپی(داخل کتاب) باشد برعهده تولید کننده آن محصول (ناشر یا موسسه) میباشد.

تبصره:

  • چنانچه معیوب بودن کالا بخاط حمل و نقل پیک در تهران و پست در شهرستان باشد مشتری باید از تحویل کالا خودداری نموده و با هماهنگی با شماره تلفن 66979000-021 موارد مربوط به هماهنگی و ارسال مجدد سفارش خود را انجام دهد.
  • کتاب جم موارد نقص چاپ داخل کتاب را به فرستادن تصاویر یا پی دی اف آن بخش از کتاب جبران خواهد کرد(موارد نقص چاپ مانند نداشتن صفحات خاص یا سفید بودن صفحات نیز در فروشگاه حضوری کتاب جم حداکثر تا 2 ماه پس از خرید قابل تعویض نیز میباشد)

2. مشتری تا 2 ساعت پس از ثبت سفارش در سایت میتواند با تماس با شماره 66979000-021 به هر دلیلی سفارش خود را لغو نماید.

3. مشتری تا 72 ساعت بعد از سفارش کتاب به هر دلیلی میتواند با شرایط ذکر شده  کتاب خود را  با ارائه مشخصات خرید خود و پرداخت هزینه های ارسال وبازگشت مرجوع نماید.

**مشتریان شهرستان میتوانند قبل از رسیدن کتاب توسط پست با تماس تلفنی کتاب جم را از تصمیم خود مطلع نمایند.

**بدیهی است بازگشت وجه بعد از بررسی کتاب توسط کارشناسان بخش پشتیبانی و تایید سلامت فیزکی و ظاهری کتاب امکان پذیز میباشد.

4. لازم به ذکر است که کتاب های عمومی، کودک، بازی های فکری و آموزشی، محصولات مالتی مدیا، فیلم ها و DVD  های آموزشی مشمول این قانون نمیگردد.