قوانین سایت

خرید از سایت کتاب جم به منزله قبول تمامی قوانین (ذکر شده در ادامه )سایت کتاب جم میباشد.

تمامی محصولات موجود و فعال در سایت کتاب جم الزاما موجود نمیباشند و پس از بررسی موجودی کتاب با انبار کتاب جم،ناشر مربوطه و مراکز پخش و فروش همکار نسبت به تکمیل سفارش اقدام خواهد شد(موارد ناموجودی و …در ادامه توضیح داده شده است)

ارسال کتاب

1. ارسال کتاب برای شهر تهران (مناطق 21 گانه) و تمامی شهرستان ها برای مبالغ خرید خالص اعلام شده در قسمت تسویه حساب و بالای سایت  به بالا کاملا رایگان می‌باشد و کمتر از مبلغ خالص ذکر شده در قسمت تسویه حساب پیک برای تهران و پست پیشتاز شهرستان (طبق تعرفه سایت) محاسبه میگردد.

محدوده ارسال: از سمت غرب و جنوب نوار اتوبان آزادگان، از سمت شرق اتوبان دوران و لشگرک(شمال شرق) انتهای محدوده ارسالی توسط پیک تهران میباشد و همچنین تمامی مناطق شمال تهران نیز تحت پوشش ارسال پیک خواهد بود.

مرسوله های تهران و خارج از محدوده پوشش دهی پیک توسط پست پیشتاز ارسال خواهند شد.

 ‎2. ارسال کتاب رایگان و با هزینه (بند 1) فقط یکبار بر عهده سایت می‌باشد و در صورت حضور نداشتن مشتری در آدرس مورد نظر، ناقص یا اشتباه بودن آدرس ارسال مجدد مشمول دریافت هزینه مجدد اعلام شده از سمت کارشناسان می‌باشد و بسته مجدد ارسال خواهد شد.

لغو سفارش یا بازگرداندن کالا

تمامی محصولات فروشگاه کتاب جم از نظر سلامت فیزیکی تضمین شده می‌باشند و چنانچه محصولی دارای عیب ظاهری و چاپی (داخل کتاب) باشد برعهده تولید کننده آن محصول (ناشر یا موسسه) میباشد.

چنانچه معیوب بودن کالا بخاط حمل و نقل پیک در تهران و پست در شهرستان باشد مشتری باید از تحویل کالا خودداری نموده و با هماهنگی با شماره تلفن 66979000-021 موارد مربوط به هماهنگی و ارسال مجدد سفارش خود را انجام دهد تا سفارش مجدد ارسال و بسته سالم به دست مشتری برسد..

بدیهی است سلامت فیزیکی محصولات و بسته بندی تمامی مراحل در انبار  کتاب جم توسط دوربین های مدار بسته ضبط میگردد و قابل ارائه به مشتری برای اثبات این موضوع می‎باشد. بدیهی است چنانچه بسته معیوبی توسط مشتری که توسط حمل کننده (پیک یا پست) معیوب شده است، دریافت شود تمام مسئولیت آن با مشتری خواهد بود.

کتاب جم موارد نقص چاپ داخل کتاب را فقط با فرستادن تصاویر یا پی دی اف آن بخش از کتاب جبران خواهد کرد.

ضمن اینکه مشتری میتواند با پرداخت هزینه های بازگشت و ارسال مجدد محصول، محصول را نیز تعویض نماید. (موارد نقص چاپ مانند نداشتن صفحات خاص یا سفید بودن صفحات نیز در فروشگاه حضوری کتاب جم حداکثر تا 2 ماه پس از خرید قابل تعویض نیز می‌باشد)

لغو و یا بازگشت سفارش فقط در رابطه با ناشران آموزشی کنکور با شرایط ذکر شده در ادامه امکان پذیر خواهد بود و در رابطه با سایر ناشران و موسسات فرهنگی و آموزشی این امکان به دلیل آنکه سایت کتاب جم بر حسب سفارش مشتری اقدام به تهیه و ارسال سفارش میکند،فراهم نمیباشد.(حتی لحظاتی پس از ثبت سفارش)

تبصره 1: چنانچه کتابی افزایش قیمت (به علت چاپ جدید) از سمت ناشر داشته باشد و در سایت قیمت بروز نباشد مشتری میتواند فقط کتاب مربوطه از سفارش را لغو کرده(هزینه کتاب به حساب مشتری توسط حسابداری مجموعه بازخواهد گشت) و یا مابه التفاوت آن را بپردازد (توسط کارشناسان مجموعه با مشتری تماس گرفته خواهد شد) تا کتاب مورد نظر برای مشتری ارسال شود.

تبصره 2: کتاب جم به دلیل عدم موجودی یک کتاب در سفارش کل سفارش را لغو و یا وجه آن را بازگشت نخواهد داد و چنانچه تبصره 1 و یا چاپ کتاب به اتمام رسیده باشد مابقی سفارش برای مشتری ارسال خواهد گردید.

تبصره 3: هزینه ارسال سایر کتاب ها بخاطر لغو کتابی که افزایش قیمت داشته است تغییری نخواهد کرد و وجهی بازگشت نخواهد شد.

تبصره 4: ایرادات علمی و چاپی،پشتیبانی فنی و گارانتی تمامی محصولات اعم از محصولات مالتی مدیا و دی وی دی های آموزشی بر عهده تولید کننده میباشد و کتاب جم در رابطه با محتوای محصولات مسئولیتی ندارد.

لغو یا بازگشت ناشران کمک آموزشی

بازگشت کالا فقط شامل کتاب های چاپ جدید می‌باشد، چنانچه چاپ قبل توسط مشتری سفارش داده شده باشد امکان بازگشت وجه یا تعویض کالا نخواهد بود.

تبصره: موجودی (چاپ و و ویرایش) انبار کتاب جم با انبار انتشارات همیشه یکسان است. از آنجا که زمان توزیع چاپ جدید کتاب از سمت ناشرین اعلام نمیگردد چنانچه مشتری زیر 24 ساعت چاپ قبل کتابی را خریده باشد و سپس چاپ جدید کتاب توزیع شود شامل بند 2 قانون لغو یا بازگشت کالا خواهد بود. لغو سفارش یا بازگشت وجه فقط در صورتی امکان پذیر میباشد که بسته مشتری همچنان در انبارکتاب جم بوده باشد (24 ساعت بعد از ثبت سفارش نهایتا و تحویل کتاب ملاک نمیباشد) و در صورتی که بسته ارسال شده باشد لغو و یا بازگشت وجه ممکن نخواهد بود.