قوانین سایت

خرید کتاب

  1. تمامی کتب موجود در سایت کتاب جم ازآخرین ویرایش و چاپ و آخرین قیمت منتشر شده توسط انتشارات مربوطه میباشد.
  2. از آنجا که سایت کتاب جم تولید کننده محصول نمی‌باشد و از این رو دخل یا تصرفی در موجودی، تغییر قیمت و نوع کاغذ چاپی حتی و افزایش قیمت کتب توسط انتشارات ندارد، بدیهی است اگر قیمت کتابی بیشتر از مبلغ واریز شده توسط مشتری در سایت باشد یا چاپ آن به اتمام رسیده باشد موضوع با تماس پشتیبانان فروش سایت (لغو کتاب مربوطه در صورت درخواست مشتری و یا بازگشت وجه و یا واریز مابه التفاوت  قیمت) توسط مشتری حل و فصل خواهد گردید.

تبصره: چنانچه یکی از محصولات سفارش داده شده موجود نباشد، و 24 ساعت از سفارش گذشته و سفارش تهیه شده باشد، تمام سفارش لغو نخواهد گردید،مابقی سفارش طبق قوانین ارسال سایت ارسال شده و فقط هزینه کتاب ناموجود یا افزایش قیمتی که توسط مشتری لغو شده به حساب اعلام شده از سمت مشتری باز خواهد گشت.

تبصره: بدیهی است پس از واریز مابه التفاوت کتاب توسط مشتری قوانین سایت روی محصول اعمال خواهد شد.

  1. هرگونه نقص در محصولات آموزشی مالتی مدیا ( DVD های آموزشی) کاملا بر عهده تولید کننده می‌باشد و موارد مربوط به پشتیبانی باید از طریق تولید کننده (انتشارات یا موسسه) توسط مشتری پیگیری شود.

ارسال کتاب

  1. ارسال کتاب برای شهر تهران (منطق 22 گانه) و تمامی شهرستان ها برای مبالغ خرید خالص اعلام شده در قسمت تسویه حساب  به بالا کاملا رایگان می‌باشد و کمتر از مبلغ خالص ذکر شده در قسمت تسویه حساب  پیک برای تهران و شهرستان (طبق تعرفه سایت) محاسبه میگردد.
  2. زمان آماده سازی سفارش در انبار کتاب جم یک روز کاری پس از سفارش می‎باشد و چنانچه تاخیر داشته باشد از طریق تماس تلفنی کارشناسان به اطلاع مشتری خواهد رسید.
  3. ارسال کتاب رایگان (بند 1) فقط یکبار بر عهده سایت می‌باشد و در صورت حضور نداشتن مشتری در آدرس مورد نظر، ناقص یا اشتباه بودن آدرس ارسال مجدد مشمول دریافت هزینه مجدد اعلام شده از سمت کارشناسان می‌باشد.

لغو سفارش یا بازگرداندن کالا

1. تمامی محصولات فروشگاه کتاب جم از نظر سلامت فیزیکی تضمین شده می‌باشند و چنانچه محصولی دارای عیب ظاهری و چاپی (داخل کتاب) باشد برعهده تولید کننده آن محصول (ناشر یا موسسه) می‎باشد.

2. بازگشت کالا فقط شامل کتاب های چاپ جدید می‌باشد،چنانچه چاپ قبل توسط مشتری سفارش داده شده باشد امکان بازگشت وجه یا تعویض کالا نخواهد بود.

تبصره:موجودی (چاپ و و ویرایش) انبار کتاب جم با انبار انتشارات همیشه یکسان بوده. از آنجا که زمان توزیع چاپ جدید کتاب از سمت انتشارات ها اعلام نمیگردد چنانچه مشتری زیر 24 ساعت چاپ قبل کتابی را خریده باشد و سپس چاپ جدید کتاب توزیع شود شامل بند 2 قانون لغو یا بازگشت کالا خواهد بود

  • چنانچه معیوب بودن کالا بخاط حمل و نقل پیک در تهران و پست در شهرستان باشد مشتری باید از تحویل کالا خودداری نموده و با هماهنگی با شماره تلفن 66979000-021 موارد مربوط به هماهنگی و ارسال مجدد سفارش خود را انجام دهد.
  • بدیهی است سلامت فیزیکی محصولات و بسته بندی تمامی مراحل در انبار  کتاب جم توسط دوربین های مدار بسته ضبط میگردد و قابل ارائه به مشتری برای اثبات این موضوع می‎باشد. بدیهی است چنانچه بسته معیوبی توسط مشتری که توسط حمل کننده (پیک یا پست) معیوب شده است، دریافت شود تمام مسئولیت آن با مشتری خواهد بود.

کتاب جم موارد نقص چاپ داخل کتاب را فقط با فرستادن تصاویر یا پی دی اف آن بخش از کتاب جبران خواهد کرد

ضمن اینکه مشتری میتواند با پرداخت هزینه های رفت و برگشت محصول محصول را نیز تعویض نماید. (موارد نقص چاپ مانند نداشتن صفحات خاص یا سفید بودن صفحات نیز در فروشگاه حضوری کتاب جم حداکثر تا 2 ماه پس از خرید قابل تعویض نیز می‌باشد)

  1. مشتری تا 24 ساعت بعد از ثبت سفارش کتاب (تحویل کتاب ملاک نمی‎‌باشد) به هر دلیلی میتواند با شرایط ذکر شده کتاب خود را با ارائه مشخصات خرید خود و پرداخت هزینه های ارسال و بازگشت مرجوع نماید.
  2. پس از ثبت سفارش چنانچه سفارش به انبار رفته باشد و مشتری قصد لغو را داشته باشد،چنانچه سفارش بسته بندی شده باشد یا کد پیگیری پست آن خورده باشد (وضعیت سفارش ممکن است با تاخیر در سایت بروز رسانی شود) هزینه های پست و بسته بندی کسر شده و سپس مبلغ برگشتی واریز خواهد شد.

**مشتریان شهرستان میتوانند قبل از رسیدن کتاب توسط پست با تماس تلفنی کتاب جم را از تصمیم خود(مربوط به لغو در 24 ساعت) مطلع نمایند.

**بدیهی است بازگشت وجه بعد از بررسی کتاب توسط کارشناسان بخش پشتیبانی و تایید سلامت فیزکی و ظاهری کتاب امکان پذیز می‌باشد.

**لازم به ذکر است که کتاب های عمومی، کودک، بازی های فکری و آموزشی، محصولات مالتی مدیا، فیلم ها و DVD   های آموزشی مشمول این قانون نمیگردند.