قوانین سایت

خرید کتاب

  1. تمامی کتب موجود در سایت کتاب جم ازآخرین ویرایش و چاپ و آخرین قیمت منتشر شده توسط انتشارات مربوطه میباشد.
  2. از آنجا که سایت کتاب جم دخل یا تصرفی در موجودی، تغییر قیمت و افزایش قیمت کتب توسط انتشارات ها ندارد،بدیهی است اگر قیمت کتابی بیشتر از مبلغ واریز شده توسط مشتری در سایت باشد یا چاپ آن به اتمام رسیده باشد موضوع با تماس پشتیبانان فروش سایت (لغو کتاب مربوطه و یا  بازگشت وجه و یا واریز مابه التفاوت  قیمت) توسط مشتری حل و فصل خواهد گردید.
  3. هرگونه نقص در محصولات آموزشی مالتی مدیا (DVD های آموزشی) کاملا بر عهده تولید کننده میباشد و موارد مربوط به پشتیبانی باید از طریق تولید کننده (انتشارات یا موسسه) توسط مشتری پیگیری شود.

ارسال کتاب

  1. ارسال کتاب برای شهر تهران (منطق 22 گانه) و تمامی شهرستان ها برای خرید خالص صد هزار تومان به بالا کاملا رایگان میباشد و کمتر از دویست هزار تومان خرید خالص مبلغ 10 هزار تومان پیک برای تهران و شهرستان(طبق تعرفه پست) محاسبه میگردد.
  2. تمامی سفارشات ثبت شده تا ساعت 11:00 هر روز(به غیر از روز های تعطیل)  شهر تهران در صورت ناقص نبودن سفارش و موجودی کامل کتاب ها همان روز ارسال خواهد گردید. بدیهی است اگر سفارشی ناقص باشد توسط پشتیبان فروش با مشتری تماس گرفته خواهد شد و زمان دقیق ارسال مشخص خواهد گردید.
  3. سفارشات شهرستان ثبت شده تا ساعت 21:00 هر روز (به غیر از روز های تعطیل)  در صورت کامل بودن فردای روز کاری تحویل پست میگردد. در صورت ناقص بودن کتب سفارشات، پشتیبان فروش سایت با مشتری تماس گرفته و موارد مربوط به زمان دقیق ارسال را با وی هماهنگ میکند. زمان ارسال سفارشات با پست سفارشی 4 تا 6 روز کاری و با پست پیشتاز 3 روز پس از ثبت سفارش توسط مشتری میباشد.
  4. ارسال کتاب فقط یکبار بر عهده سایت میباشد و در صورت حضور نداشتن مشتری در آدرس مورد نظر،ناقص یا اشتباه بودن آدرس ارسال مجدد مشمول دریافت هزینه مجدد میباشد.

لغو سفارش یا بازگرداندن کالا

1. تمامی محصولات فروشگاه کتاب جم از نظر سلامت فیزیکی تضمین شده میباشند و چنانچه محصولی دارای عیب ظاهری و چاپی(داخل کتاب) باشد برعهده تولید کننده آن محصول (ناشر یا موسسه) میباشد.

تبصره:

  • چنانچه معیوب بودن کالا بخاط حمل و نقل پیک در تهران و پست در شهرستان باشد مشتری باید از تحویل کالا خودداری نموده و با هماهنگی با شماره تلفن 66979000-021 موارد مربوط به هماهنگی و ارسال مجدد سفارش خود را انجام دهد.
  • کتاب جم موارد نقص چاپ داخل کتاب را به فرستادن تصاویر یا پی دی اف آن بخش از کتاب جبران خواهد کرد(موارد نقص چاپ مانند نداشتن صفحات خاص یا سفید بودن صفحات نیز در فروشگاه حضوری کتاب جم حداکثر تا 2 ماه پس از خرید قابل تعویض نیز میباشد)
 

2. مشتری تا 2 ساعت پس از ثبت سفارش در سایت میتواند با تماس با شماره 66979000-021 به هر دلیلی سفارش خود را لغو نماید.

3. مشتری تا 72 ساعت بعد از سفارش کتاب به هر دلیلی میتواند با شرایط ذکر شده  کتاب خود را  با ارائه مشخصات خرید خود و پرداخت هزینه های ارسال وبازگشت مرجوع نماید.

**مشتریان شهرستان میتوانند قبل از رسیدن کتاب توسط پست با تماس تلفنی کتاب جم را از تصمیم خود مطلع نمایند.

**بدیهی است بازگشت وجه بعد از بررسی کتاب توسط کارشناسان بخش پشتیبانی و تایید سلامت فیزکی و ظاهری کتاب امکان پذیز میباشد.

**لازم به ذکر است که کتاب های عمومی،کودک،بازی های فکری و آموزشی،محصولات مالتی مدیا، فیلم ها و DVD  های آموزشی مشمول این قانون نمیگردد.