روش های ارسال سفارشات

کلیه پرداخت ها از طریق درگاه بانک موجود در سایت صورت میپذیرد (امکان کارت به کارت سفارش ثبتی نیز وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و یا پیام بدهید)

سفارشات تهران

1. ارسال کتاب برای شهر تهران (مناطق 21 گانه) و تمامی شهرستان ها برای مبالغ خرید خالص اعلام شده در قسمت تسویه حساب و بالای سایت به بالا کاملا رایگان می‌باشد و کمتر از مبلغ خالص ذکر شده در قسمت تسویه حساب  پیک برای تهران وپست پیشتاز شهرستان (طبق تعرفه سایت) محاسبه میگردد.

محدوده ارسال: از سمت غرب و جنوب نوار اتوبان آزادگان، از سمت شرق اتوبان دوران و لشگرک(شمال شرق) انتهای محدوده ارسالی توسط پیک تهران میباشد و همچنین تمامی مناطق شمال تهران نیز تحت پوشش ارسال پیک خواهد بود.

مرسوله های خارج از محدوده پوشش دهی پیک تهران توسط پست پیشتاز ارسال خواهند شد.

(در زمان جشنواره ها و تخفیفات مجموعه ارسال رایگان نخواهد داشت و ارسال شامل هزینه میباشد)

برای دریافت سفارشات ثبت شده به آدرس شهر تهران دو روش وجود دارد:

1. ارسال با پیک: پس از آماده شدن سفارش (ذکر شده در تسویه حساب) که ارسال همه روزه (غیر از روز های تعطیل و شرایط نامساعد جوی) از ساعت 12 الی 21 هر روز میباشد.

تبصره 1: چنانچه در ساعت ذکر شده در آدرس خود حضور ندارین، لطفا با تماس با پشتیبانی نسبت به تعیین ساعت و تاریخ دقیق تحویل اقدام نمایید.

تبصره 2: چنانچه ساعت خاصی و روز خاصی را برای سفارش در نظر دارید میتوانید گزینه تحویل حضوری را زده و سپس با هماهنگی با مجموعه پس از آماده شدن سفارش نسبت به ارسال توسط پیک خارج از مجموعه اقدام نمایید.

2. تحویل حضوری: این گزینه برای آن دسته از مشتریانی هست که میخواهند حضورا سفارش خود را تحویل بگیرند که پس از آماده شدن سفارش و تماس مجموعه با آنها میتوانند برای گرفتن سفارش خود در دفتر کتاب جم اقدام نمایند.

سفارشات شهرستان و حومه تهران

ارسال رایگان پیشتاز با توجه به قوانین ارسال رایگان (حداقل خرید) امکان پذیر میباشد.

(موارد تاخیر در ارسال در مواقع شلوغی و پرازدحام پس از تحویل به پست مانند ایام قبل از نوروز، به عهده پست میباشد)

برای دریافت سفارشات ثبت شده به آدرس شهرستان ها یک روش وجود دارد:

1. پست پیشتاز: 2 الی 4 روز پس از تحویل مرسوله به پست

مواردی نظیر تیپاکس با عهده گرفتن مسئولیت بسته توسط خود مشتری امکان پذیر میباشد و همچنین مواردی چون باربری در مرسوله هایی که مشتری درخواست تحویل به باربری شهر خود را میدهد، هزینه ارسال تا باربری تهران طبق ضوابط سایت فقط بر عهده کتاب جم بوده و سایر هزینه ها بر عهده مشتری میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قوانین بازگشت کالا ،ارسال مجدد و … میتوانید صفحه قوانین سایت را مطالعه بفرمایید.