حریم خصوصی

حریم خصوصی

سیاست کلی فروشگاه کتاب جم  بر حفظ حریم خصوصی افراد تاکید دارد بطوری که از اطلاعات شخصی افراد فقط برای ثبت صحیح و تحویل سفارشات استفاده کرده از آنجا که کلیه فعالیت‌های فروشگاه کتاب جم قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد این اطلاعات مگر با ارائه حکم قضایی از سوی مراجع قضایی به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی در اختیار فرد، گروه، سازمان یا نهاد های دیگر قرار نخواهد داد.

همچنین لازم به ذکر است که این اطلاعات شامل موارد زیر خواهد بود و به جز این موارد هیچ اطلاعات دیگری از کاربر ثبت و نگهداری نخواهد شد :

 اطلاعات شخصی سفارش دهنده شامل نام و نام خانوادگی، ایمیل، تلفن همراه، آدرس و کد پستی.

 اطلاعات شخصی تحویل گیرنده یا تحویل گیرندگان در صورتیکه کاربر برای فرد دیگری قصد خرید کالاهای موجود در سایت را داشته باشد. (برای مثال : خرید هدیه برای شخص ثالث )

همچنین  فروشگاه کتاب جم  ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی و جشنواره ، کد های تخفیف دوره ای ،از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

 در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه کتاب جم در وب سایت و ارسال پیامک را با تماس با شماره تلفن 66979000-021 لغو نمایند.

لازم به ذکر است فروشگاه کتاب جم  فقط با آدرس سایت فروشگاه و با دامنه:

www.ketabejam.com

و شماره تلفن: 66979000-021

و همچنین در شبکه های اجتماعی لینک شده در صفحه اصلی و

به آدرس:خیابان انقلاب-مقابل درب اصلی دانشگاه تهران-خ فخررازی-خ نظری شرقی پلاک 65 واحد 2  ثبت شده و فعال میباشد.