23% تخفیف همه کتب (15% سایت + 8% کد تخفیف) – کد تخفیف: SJM

23% تخفیف همه کتب (15% سایت + 8% کد تخفیف) – کد تخفیف: SJM

بهترین کتاب‌های ماورای طبیعی تاریخ

بهترین کتاب‌های ماورای طبیعی تاریخ

علم متافیزیک یکی از شاخه‌‌های علم فلسفه است که واقعیت را فراتر از مفهوم فیزیکی آن بررسی می‌کند. متافیزیک مدلی فلسفی برای توضیح مفاهیم توضیح‌ناپذیر است. صرف نظر از اینکه فردی تازه‌وارد در دنیای متافیزیک هستید یا دانشجو یا کارشناسی باسابقه، این فهرست برایتان کاربردی خواهد بود.

به‌عنوان مشاوری معنوی برای بیش از 30 سال، این فهرست درباره بهترین کتاب‌های ماورای طبیعی پیشنهادی خودم را با شما به اشتراک می‌گذارم. این فهرست در ورود به فضایی از آگاهی، خرد و شناخت عمیق‌تر متافیزیک بدون بهره گرفتن از کلمات به شما کمک می‌کند به‌طوری که در این جهان مفاهیم مورد اشاره متافیزیک را فقط باید تجربه کنید.

۱. انتقال واقعیت: مراحل ۱ تا ۵ نوشته ودیم زلاند

این کتاب نظریه‌های فیزیک کوانتومی و روش به‌کارگیری آن‌ها در زندگی‌تان را با هدف هماهنگی با قوانین جهان به شما نشان می‌دهد.

آن دسته از افرادی که این ماجراجویی را تجربه کرده‌اند با قانون جهانی علت و معلول آشنا هستند که به عنوان قانون جذب نیز شناخته می‌شود. به‌طور خلاصه، انتقال واقعیت قوانین بازی و نحوه انتقال بین آن قوانین برای دستیابی به خواسته‌هایتان است. این قانون همان قانون جذبی است که اغراق ‌شده است.

باید به شما هشدار دهم که خواندن این کتاب کار آسانی نیست. بااین‌حال، اگر قادر به درک مدل ارائه‌شده باشید، متوجه خواهید شد که شما چگونه هم علت و هم معلول خود هستید. هم تصویر و هم نمود خود هستید. این قانون تنها در رابطه با رهاسازی نیست بلکه می‌توانید بازی را کنترل کنید.

مهمترین نکاتی که از این کتاب آموختم یکی درک بهتر قانون تعادل است و دیگری اینکه یاد گرفتم که چگونه آونگ‌ها را به حرکت در نیاورم یا ترازوها را خم نکنم و نیروهای متعادل‌کننده را از خواب بیدار نکنم چرا که می‌توانند نیروهایی بر ضد نیروهای دلخواه من ایجاد کنند. همچنین از درک عمیق‌تری که نسبت به قدرت تمرکز، آگاهی و توجه خود به دست آوردم نیز قدردان هستم.

این قانون شگفت‌انگیزترین چیزی است که بسیاری آن را تجربه می‌کنند و احتمالاً دلیل کارساز نبودن آن برای برخی از افراد هم یادگیری نظریه «اهمیت» بود. هر آنچه که توجهم را به نظریه اهمیت جلب می‌کند می‌تواند با فعال کردن نیروهای متعادل‌کننده مرا به مسیری که نمی‌خواهم بفرستد. این مسأله به‌خودی خود همه چیز را تغییر داده است!

اگر تا به حال مفهوم انتقال واقعیت به گوشتان نخورده است، به این ماجراجویی لذت‌بخش دعوت هستید.

۲. کیبالیون اثر تری اینیشیتز

اعتبار نوشتن این کتاب به کسی تعلق نمی‌گیرد. «تری اینیشیتز» قصد دارند تا کلید اصلی را در دستان خواننده بگذارند تا با آن درهای درونی وجود خودشان را باز کنند. البته به‌طور فی نفسه نه کلیدی وجود دارد و نه دری!

هفت اصل وجود دارند و این اصول چراغ راهنمای من در زندگی بوده‌اند.

زمانی که اصول ذهنیت، سازگاری، تردید، دوگانگی، ریتم، علت و معلول و جنسیت را درک کنید و در زندگی‌تان به کار بگیرید زندگی شما دچار تحول خواهد شد.

این کتاب یکی از کتاب‌های ضروری است که باید در هر کتابخانه ماورای طبیعی باید به‌طور مکرر مطالعه شده و در زندگی واقعی به کار گرفته شود. هر بار که این کتاب را می‌خوانم به درک عمیق‌تری از آن می‌رسم و مفاهیم بیشتری را یاد می‌گیرم که در خوانش پیشین آن‌ها را نمی‌دانستم.

۳. زندگینامه یک یوگی اثر پاراماهانسا یوگاناندا

این کتاب شگفت‌انگیز در تاریک‌ترین دوران زندگی‌ام به من کمک کرد. این کتاب را برای چند سال همه جا همراه خودم داشتم و در هر لحظه ممکن بود مشغول به خواندن آن می‌شدم.

یک نسخه دست‌دوم از آن پیدا کردم که جلدش آبی تیره بود و تاریخ چاپش در دهه 1950 بود یعنی به زمانی مربوط می‌شد که حتی به دنیا نیامده بودم.

کتاب این احساس را به آدم دست می‌داد که انگار دورتادور جهان را گشته است. شروع ماجراجویی با یوگاناندا بین من و یوگا، مدیتیشن و فن نفس کشیدنم ارتباط خاصی ایجاد کرد و به من کمک کرد تا در آن سال‌های سخت زندگی‌ام آرامش را پیدا کنم. این تجربه را به من داد که تنفس چگونه می‌تواند پلی بین ظاهر و باطن باشد.

سخنان او مرا به یاد ایمان انداخت و به معنای تیره‌و‌تاری که از ایمان در ذهنم داشتم روشنایی بخشید. یوگاناندا را در قلبم احساس می‌کنم و او سفر معنوی‌ام مرا به راهنماهای دینی دیگری مانند ماهاریشی رامانا رسانده است. یکی از کتاب‌های او را در ادامه معرفی می‌کنم.

۴. زندگی‌های بسیار، استادان بسیار اثر دکتر برایان ویز

ترکیب علم و متافیزیک را دوست دارم. فرصت فوق‌العاده به من دست داد که در سمیناری با حضور دکتر برایان وایز شرکت کردم و در این سمینار بازگشت زندگی گذشته‌ام را تجربه کردم.

اگر تا به حال درباره حس آشناپنداری تأمل کرده‌اید تحقیقات انجام‌شده توسط دکتر وایز نشان می‌دهند احتمالاً قبلاً در آن مکان حضور داشته‌اید.

در حال حاضر می‌دانیم که اطلاعات بسیار بیشتری در دی‌ان‌ای ما در سطحی ناخودآگاه ذخیره می‌شود. آثار مداوم دکتر وایز به بسیاری از افراد در سفر معنوی‌شان کمک کرده است.

۵. چهار موافقت‌نامه اثر دون میگل روئیز و جنت میلز

این چهار موافقت‌نامه، توافقاتی هستند که با خودتان عهد می‌کنید و در واقع، کدی رفتاری هستند که می‌توانند زندگی شما را متحول کنند.

این کتاب خوانش سریع اما مؤثر بر اساس خرد باستانی تولتک است. در این کتاب، دون میگل روئیز منبع باورهای خودمحدودکننده ما را فاش می‌کند که ما را در چرخه‌هایی تکراری به گیر انداخته و شادی را از ما می‌گیرند.

با به‌کارگیری این چهار موافقت‌نامه در زندگیتان، آزادی، خوشبختی واقعی و عشق را تجربه کنید.

۶. شکست عادت‌های کهنه‌‌تان اثر دکتر جو دیسپنزا

دکتر جو دیسپنزا با ابهام‌زدایی از درک‌های مرسوم شکاف بین علم و معنویت را پر می‌کند و واژگان مورد نیازمان برای هدایت ما به سمت درک فضای ذهن و قلب را به ما می‌بخشد که امروزه علم این فضا را انسجام می‌نامد.

دکتر جو دسپنزا رشته‌های فیزیک کوانتومی، علم عصب‌شناسی، زیست‌شناسی، ژنتیک و شیمی مغز را با هم ترکیب می‌کند تا در تجربه آنچه که واقعاً امکان‌پذیر است به ما کمک کند.

در این کتاب، شما دانش موردنیازتان برای تغییر یا بهبود هر جنبه‌ای از هویت خودتان یاد می‌گیرید و همچنین می‌آموزید که ابزارها در هنگام به‌کارگیری چگونه می‌توانند تغییرات مشهودی در تمام زمینه‌های زندگی شما ایجاد کنند.

۷. نیمه تاریک جویندگان نور اثر دبی فورد

این کتاب را زمانی کشف کردم که برای ازدواج در دوراهی قرار گرفته بودم.

در آن زمان، معتقد بودم که باید دنیای بیرونی خود را تغییر دهم. قصد داشتم شریک زندگی‌ام را عوض کنم و معتقد بودم که این ازدواج باعث نجات ما می‌شود.

این کتاب به من کمک کرد تا بفهمم که دارم عقب‌گرد می‌کنم. باید از خودم شروع می‌کردم. اگر موردی در شریک زندگی‌ام وجود داشت که می‌خواستم آن را تغییر دهم ابتدا آن را در درون خودم تغییر دادم، به آن عشق ورزیدم و آن را پذیرفتم.

و مدتی بعد آن مشکل دیگر مشکل محسوب نمی‌شد. دبی فورد به شما نشان می‌دهد که شما قدرت و آزادی لازم برای زندگی هدفمند را دارید.

۸. طلوع زمینی نو: کشف هدف زندگی اثر اکارت تُله

ایده هسته تغییر است. اکهارت توله به کندوکاو این مسأله می‌پردازد و این موضوع ایده‌های کتاب اول او با عنوان «قدرت لحظه حال» را بسط می‌دهد.

ما این توانایی را داریم که از حالت ناخودآگاه مبتنی بر نفس فراتر برویم و آگاه هستیم که این امر چگونه می‌تواند گامی اساسی در سفر معنوی ما برای تجربه آزادی و شادی باشد.

زمانی که تغییر را از خودمان شروع می کنیم این روند گسترش می‌یابد و راه بهتری برای زندگی و ساختن دنیایی بهتر را برایمان ممکن می‌سازد. انسان‌ها از طریق دگرگونی شخصی در آستانه ایجاد دنیای جدیدی قرار می‌گیرند.

این کتاب به من کمک کرد تا معنای واقعی آرامش را درک کنم و باعث بیداری من شد. این کتاب می‌گوید که با سادگی و سهولت حرکت کنید و اینگونه زندگی بی‌نهایت لذت‌بخش‌تر خواهد شد. تغییر از خود شما شروع می‌شود.

۹. بیولوژی باورها« آزاد کردن قدرت آگاهی، ماده و معجزات اثر بروس ه. لیپتون

این کتاب طرز تفکر شما درباره تفکر کردن را تغییر خواهد داد! این تحقیقات پیشرو، اکتشافات خیره‌کننده‌ای درباره ارتباط بین ذهن، بدن و نحوه ارسال و دریافت اطلاعات توسط سیستم عصبی را به شما نشان می‌دهد.

با خواندن این کتاب یاد می‌گیریم که ژن‌های بدن و دی‌ان‌ای ما تعیین‌کننده نهایی سرنوشت فیزیکی ما نیستند. بنابراین شما باید کشف کنید که افکارتان چگونه می‌توانند پیام‌های پرانرژی ایجاد کنند.

بروس علم وراژن‌شناسی را به گونه‌ای توضیح می‌دهد که افراد حرفه‌ای همچون من می‌توانند آن را درک کنند. میان ذهن و ماده پیوندی وجود دارد و پس از درک این پیوند تأثیرات عمیقی در زندگی ما در سطوح کلان و کوچک رخ می‌دهد.

۱۰. قدرت در برابر زور اثر دیوید ر. هاوکینز

ما فکر می‌کنیم که می‌توانیم نیروهای در حال تجربه آن‌ها در واقعیت را کنترل کنیم اما این نیروهای نامرئی هستند که ما را کنترل می‌کنند. دنیا آگاه است. انتخاب‌های ما امواجی در سراسر دنیا ایجاد می‌کند.

دکتر هاوکینز مرجعی در زمینه تحقیقات درباره آگاهی است. چگونه می‌توان قدرت تشخیص را به کسی آموزش داد؟

پس از یادگیری تکنیکی که او با ما در میان می‌گذارد به سیستم کنترل شخصی خود دسترسی خواهید داشت که در همه انتخاب‌های زندگی‌تان کارساز خواهد بود.

۱۱. به «خود» رویاهایتان واقعیت ببخشید اثر نویل گادارد

اگر بخواهم فقط یکی از کتاب‌های نویل را نام ببرم آن کتاب همین کتاب است. با‌این‌حال، این تنها یک مقدمه‌ای برای خواندن کتاب‌های دیگر او است.

قدرت خلاق تخیل می‌تواند دنیای ما را تغییر دهد و در نتیجه آینده ما را نیز تغییر می‌دهد.

نویل گادارد کتاب‌ها و سخنرانی‌های فراوانی دارد که دانش او از کتاب مقدس را نیز در بر می‌گیرند که به شیوه‌ای غیر جزمی ارائه شده است و درباره این مسأله است که چگونه می‌توان این دانش را در عصر امروز به کار برد.

آثار او بی انتها است و به من کمک کرده است تا نسبت به تلقینات مذهبی مسیحی خود قدردان باشم و امور معنوی‌ام را در آغوش بگیرم.

۱۲. همان‌طور که هستید باشید اثر ماهاریشی رامانا

این کتاب مجموعه‌ای از مکالمات سری رامانا با سالکان مختلفی است که برای راهنمایی معنوی نزد او می‌آمدند.

او به روشی محبت آمیز و سبک‌دلانه خود به بسیاری از سؤالات آن‌ها در رابطه با راه روشنگری پاسخ داد.

از طریق این ارتباط با جویندگان، می‌توانید جوهر آموزه‌های او و تلاش او برای القای اهمیت خودآگاهی را کشف کنید که همه ما باید دنبال کنیم. وقتی این را درک کنیم دنیای خود را نیز درک می کنیم.

پست های مرتبط

یک پاسخ

  1. آیا کتابهای ودیم زلاند ترجمه فارسی شده اگر بله کدامیک از کتابها ودیم زلاند را برای شروع انتخاب کنیم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد کتاب
دیگر مطالب سایت
15 کتاب برتر دانیل استیل به ترتیب انتشار
15 کتاب برتر دانیل استیل به ترتیب انتشار
بهترین کتاب های ایرانی که باید خواند
بهترین کتاب های ایرانی که باید خواند
بهترین کتاب‌ها درباره‌ی وارن بافت
بهترین کتاب‌ها درباره‌ی وارن بافت کدامند؟
  • هیچ محصولی در سبد خریدتان نیست.